fbpx

Jak podejmujesz decyzje? Intuicja czy kalkulacja? Znajomość siebie pomoże Ci podjąć dobrą decyzję.

with Brak komentarzy

Kiedy zaczynałam pracę psychoterapeuty we Włoszech – chodziłam codziennie do gabinetu, przyjmowałam pacjentów i organizowałam konferencje na tematy psychologiczne. Po roku wpadłam na pomysł, aby przyjmować także pacjentów online, tych, którzy mieszkają za granicą. Jako młoda kobieta w ciąży, a potem matka nie chciałam rezygnować z pracy, którą kochałam, ale z drugiej strony nie mogłam poświęcić tyle czasu na dojazdy do gabinetu.

Po kolejnych 8 latach dodałam do tego kolejną cegiełkę. Zaczęłam pisać e-booki, a teraz nagrałam mój pierwszy kurs online. Tłumaczyłam książki z włoskiego, pracowałam nad polskimi odpowiednikami włoskich zaleceń razem z Grażyną Ścisłowską, kobietą, która tak jak ja wierzyła w terapię strategiczną.
Wszystkim moim działaniom przyświeca główna myśl – pragnę pomóc jak największej liczbie osób, podzielić się strategiami, które poprawiają jakość życia. Są to strategie, których nauczyłam się we Włoszech, w Centro di Terapia Strategica, od mojego mentora prof. Giorgio Nardone.

Mój obecny projekt – to kurs online na temat emocji. Od czego można zacząć, jeśli nie od emocji.

Aby go nagrać, kierowałam się pozytywnymi emocjami i moją intuicją, a dopiero potem racjonalną kalkulacją i numerkami.
Tak właśnie podjęłam decyzję, kiedy szukałam odpowiedniej osoby, która nagra i zmontuje mój kurs. Z wielu ofert, które dostałam – wybrałam właśnie Kamila Dudzińskiego. Jedna rozmowa, pozytywne vibe, ten sam profesjonalizm w pracy i voila’.

 

Współpraca z Kamilem to był strzał w 10! Czułam się zaopiekowana, wysłuchana, a przede wszystkim czułam się komfortowo przed kamerą.
Kurs jest gotowy i już w sprzedaży. Jestem dumna z mojej pracy i cieszę się, że podjęłam decyzje zgodnie z intuicją.
A ty jak podejmujesz decyzje? Do czego najczęściej Cię one prowadzą?

Zostaw Komentarz