Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Konsultacja psychoterapii strategicznej online
Konsultacja u psychoterapeuty strategicznego

Konsultacja psychologiczna trwa średnio od 45min do 80 minut. Jest to rozmowa za pomocą komunikatora Skype z kamerką lub bez. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta stosuje model krótkoterminowej terapii strategicznej rozwiniętej przez włoskiego psychologa Giorgio Nardone.

Celem wspólnej pracy terapeutycznej jest wyznaczenie jasnego celu, który chcemy osiągnąć, identyfikacja struktury problemu i błędnych rozwiązań, które nie pozwalają nam tego zrobić. Nie szukamy winnych, nie pytamy „Dlaczego?”, nie grzebiemy w przeszłości.

  [btn text="Umów się na konsultację" tcolor=#FFF bcolor=#444 thovercolor=#FFF bhovercolor=#444 link="https://terapiastrategiczna.pl/kontakt/" target="_blank"]    
brak ocen
Dowiedz się więcej
Konsultacja psychoterapii strategicznej w Warszawie
Konsultacja u psychoterapeuty strategicznego Warszawa
60 minutowa sesja psychoterapeutyczna w nurcie Strategicznej Psychoterapii krótkoterminowej. Skupimy się na zrozumieniu natury problemu, z którym się borykasz i na znalezieniu najlepszej strategii, jak sobie z nim poradzić. Leczenie zaburzeń lękowych (ataki paniki, agorafobia, hipochondria, fobie, itd), Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, Depresja, problemy w relacji z rodziną (starsi rodzice, dzieci, partner), problemy w relacjach zawodowych (klient, koleżanka z pracy, szef, współpracownik), problemy w relacjach koleżeńskich. Przyjmuję w Warszawie, na ul. Karolkowej 28 m 202. Wola. Metro Rondo Daszyńskiego. Z konsultacji możesz skorzystać tutaj.
brak ocen
Dowiedz się więcej