Jestem psychologiem, psychoterapeutką, która nie używa kozetki.

Od 2000 roku zagłębiam się w złożony świat psychologii, a od 2010 regularnie pracuję z pacjentami, którzy chcą pokonać zaburzenia lękowe, ataki paniki, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, czy wydostać się z pogłębiającej się depresji, bez konieczności przyjmowania leków.
 
Praca u boku skutecznego włoskiego psychoterapeuty profesora Giorgio Nardone, pozwoliła mi udoskonalić praktyczne techniki terapeutyczne, których efekty są natychmiastowo widoczne.
 

Szkoliłam się w Polsce (Warszawa), Stanach Zjednoczonych (San Diego, Phoenix) i we Włoszech (Arezzo, Florencja). Obecnie tę wiedzę przekazuję polskim psychologom, psychoterapeutom, którzy chcą dołączyć nowoczesne narzędzi terapii strategicznej do własnego wachlarza technik terapeutycznych.

Moje CREDO
Wierzę, że jeśli istnieje problem – istnieje także jego rozwiązanie. Indywidualnie dopasowana do problemu pacjenta psychoterapia jest w stanie podnieść jakość jego życia, rozwiązać palące go problemy.
W ciągu ostatnich 100 lat psychoterapia rozwinęła się w takim stopniu, iż możemy spokojnie korzystać z naukowych osiągnięć neurologii i innych nauk pokrewnych, aby pomóc pacjentowi rozwiązać problem w jak najkrótszym czasie.
Pacjenci w XXI potrzebują skutecznych, praktycznych narzędzi, a przede wszystkim szybkich efektów w leczeniu psychoterapeutycznym. Poprzez Krótkoterminową Psychoterapię Strategiczną jest to możliwe.
 
Zapraszam na mój profil na Linkedin – https://www.linkedin.com/in/agatarv/
 
Zapraszam na najbliższe szkolenia i dostępne terminy superwizji.